У наше життя приходить радість, коли є чим зайнятися, є кого любити і є на
що сподіватися.(Віктор Франкл)

Привіт, я - Наталія і в моє життя прийшла РАДІСТЬ...

понеділок, 27 січня 2014 р.

Понеділок з нотами кави...


Привітик! Сьогодні всіма любимий понеділок ;)))

Щоб день пройшов гарно , треба його розпочати красиво - побалувати свою душу якимось солоденьким ням-нямом ! Я обожнюю творог в усіх його проявах, особливо у вигляді чізкейка. Але зранку часу мало , тому я ,зазвичай, смажу сирнички. Ось сьогодні натворила ( в морозилці завжди є чорниця ,цього року додалась ще брусниця- так вона звучить українською):


До всієї цієї смакоти у комлекті йде запашна , ароматна кавуся, яка в мене, як і мандарини, викликає святковий настрій!
Каву настільки усі люблять , що в наші дні вона навіть стала основою для мистецтва ( чай теж відзначився чайними церемоніями). Це мистецтво називається латте-арт (малюнки на поверхні кави). А чарує над цим всім ділом бари́ста - людина ,яка виконує функцію бармена , але працює не з алкоголем та коктейлями , а з кавою та кавовими напоями. Бариста -це " кофейных дел мастер ". Така кава точно зігріє душевним теплом... Ми поп'ємо звичайну каву (мистецький екземплярчик ,нажаль, відсутній на нашому столі), а ви помилуйтесь цією гарнюлічкою:
Висновок: таки в житті все потрібно ,як кажуть, "красиво подать", "преподнести ", а ще краще ,щоб з нами були люди ,які нас люблять и про нас дбають!!! До цих слів аж хочеться додати Жванецького: "Кофе в постель могу сам себе подать. Но придётся встать, одеться, приготовить, раздеться, лечь и выпить" :)))) І памятаємо , " Нет полных женщин, есть тесная одежда"( Фаина Раневская) Ще більше позитиву від Раневскої читайте тут
Гарного всім дня!!!
  

Немає коментарів:

Дописати коментар